Candan Erçetin Hakkında Merak Edilenler

Candan Erçetin hayranları buraya!

Onlarca müzik hayatında hepimizin dimağına kazınan bir isim Candan Erçetin. Genç yaşlarında Eurovision’da Türkiye’yi temsil eden gruptaydı, kendi adıyla yaptığı şarkılarlaysa pop sahnemizin unutulmazları arasında yerini aldı. Son olarak Ocak’ta İyi Ki teklisiyle dinleyicisiyle buluşan Candan Erçetin, YouTube kanalında kendisine sorulan soruları cevapladığı videolar da yayınlamaya başladı. Gözümüze çarpan yanıtları sizin için hazırladık.

JJ – Son zamanların modası tribute albüme sıcak baksa da çekimser. “Tabii ki isterim, hele ki yepyeni düzenlemeler olursa” diyor ama henüz erken olduğunu da ekliyor.

JJ – 2002 albümü Neden’in beğenilen parçası “Parçalandım”ı hepimiz hatırlarız. Parçada geçen ‘küçük şehir’e şu an fiziksel olarak yakın olsa da, ruhen asla dönmediğini söylüyor Erçetin. Sözlerinin arkasında olsa gerek.

JJ – Candan Erçetin’in güneşten uzak durduğu hep söylenirdi ama nedeni güzellik değil, sağlıkmış! Söylediğine göre, kendisinin bir güneş alerjisi var. Hatta sahne ışıklarıyla da kimi zaman zorluklar yaşadığını söylüyor.

JJ – Sosyal medyadan canlı yapılan konserlere de mesafeli olduğunu söylüyor. Sebebiniyse teknik olanaklarla açıklıyor; özellikle Türkiye’deki Instagram konserlerinde gecikmeler, donmalar yaşandığını hatırlatıyor. Siz yine de Candan Erçetin hasretinizi gidermek isterseniz, YouTube üzerinden yeni, evde konserlerini yayınlamaya devam ediyor.